خانه پرسش و پاسخ

کودهی در این فصل

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استادان عزیز من امسال چالکود ندادم برای باغ ویلا در حال حاضر میتونم کود دامی گاوی پوسیده به صورت چالکود بدم یا از کودهای دیگه استفاده کنم
محسن جمشیدی
قبل 12 روز
یاسمین ایرندگانی
کارشناس
قبل 12 روز
سلام، ببینید با توجه به بافت خاکتون اگر شنی باشه اوایل بهار، اگر رسی بود هم پاییز هم اوایل بهار میشه چالکود انجام داد. ضمن اینکه اطلاعاتی از نوع گیاهان و درختان کاشت شده می‌دادید توصیه بهتر ارائه میشد. در کل این زمان بیشتر پتاس بالا مثل ۴۰_۸_۷، ۳۰_۵_۱۵ استفاده کنید (پتاس بالا) به همراه امینواسید، اگر درختی دارید که میوه هم دارد و اندازشونن کوچیک هست فروت ست میتونید بزنید عرض کنم خدمتتان فروست هم گل انگیزی و هم رشد میوه رو باعث میشه. و اینکه در زمان رشد هاروست ایکس گرین و یا سکوشنال دو برای محلول پاشی بهترینند.
حامد اسودی
کارشناس
قبل 12 روز
سلام چالکود بهتره داخلی فصلی باشه که درختان در حالت خواب هستند و ریشه اونها فعالیت کمی داشته باشه فصل پاییز و زمستان بهترین زمان برای چالکود هست زمان دقیق چالکود کردن بستگی به منطقه و نوع درخت داره
حامد اسودی
کارشناس
قبل 12 روز
سلام چالکود بهتره داخلی فصلی باشه که درختان در حالت خواب هستند و ریشه اونها فعالیت کمی داشته باشه فصل پاییز و زمستان بهترین زمان برای چالکود هست زمان دقیق چالکود کردن بستگی به منطقه و نوع درخت داره
اخرین پرسش ها
-
اخرین مقالات
-