خانه پرسش و پاسخ

پرسش و پاسخ

گل اگلونما

سلام این گل من چند ماه این طوری شده چیزی ازش نمونده کود دادم جاشم عوض کردم اما بازم خوب نشده
س رحمانی
قبل 2 روز
4

با سلام واحترام تعداد ۵ عدد نهال بلوبری گرفتم برای کاشت نهال داخل باغچه چه خاکی.تهیه کنیم با توجه به شرایط آب وهوای شمال

ممنون از راهنمایتون
سید محمود نصرالهی
قبل 2 روز
3

سلام

یه باغچه تو حیاط دارم که 3 تا درخت کوچیک و 2 تا گل رز رونده کاشتم. از درخت هام نارنج و لیمو ترشم که برگهاش انگار شته گرفته و برگها نصفه نصفه شده انگار خورده شده. درخت کاجم سرش انگار داره خشک میشه و گل رز هامم دارن خشک میشن. دوتا گل رزم برگهاش زرد شده من با خود خاک گلدون کاشتم ولی 3 روزه کاشتم خشک شدن. نمیدونم این مشکل از خاکه یا نور افتاب زیاد چون کاشان هوا گرم هست . ولی آبدهی هر دوروز یا 3 روز انجام میشه. ممکنه در مورد همه گیاههام توضیح بدید
مرضیه حفیظزاده
قبل 2 روز
2

سلام وقتتون بخیر.میخواستم بدونم که چرا گیاه فیکوس من برگهاش قهوه‌ای میشه ؟؟

م ا
قبل 2 روز
8

ریزش میوه به

سلام درختان به فروت ست زده شده در مرحله گلدهی آبیاری کم و هیچ سمی زده نشده با ترکیب مناسب چالکود شده با پتاسیم بالا ولی فندقی شدند و ۹۰ درصد گل درختان جوان به ریزش داشته علت و راهکار چی هست
ام عباسی
قبل 2 روز
3

ریزش گردو

درود وقت بخیر من 2تا درخت گردو 15ساله دارم امسال اولین سالیه که گردو های ریز همشون ریخته شده پای درخت علت چی می‌تونه باشه؟درخت هم تمام برگ ها سالم و تنه سالم
امیر نوروزی
قبل 2 روز
4

آیا آتش زدن پَسچَر بعد از درو گندم کار درستی است؟ چرا؟

پسچر
sad aein
قبل 2 روز
2

سلام بهترین زمان گوگردپاشی گوگرد پودری درروز

علیرضا نخعی
قبل 2 روز
2

سلام

مشکل درختان هلو چیه که به این شکل در امدن هشتاد درصد از بار میوه اینطوری شده و ریخته
مریم رهگذر
قبل 2 روز
2

خربزه

برگهای خربزه طوری میشن. چیکار کنم ؟
احمد اقایی
قبل 2 روز
1
اخرین پرسش ها
-
اخرین مقالات
-